Helpen in de tuin!

3 reacties

J&S

19 maart 2012, 14:58

Gisteren mocht ik baasje helpen in de tuin! Nou, dat laat ik me geen twee keer zeggen, waar ik kan helpen, help ik! Ik begon meteen vol goede moed.

Er moest zand worden afgegraven en wortels moesten uit de grond getrokken.


Na hiermee flink te hebben meegeholpen, nam ik even een kleine rustpauze.


Uiteraard wel in de gaten blijven houden of baasje het wel alleen kan.


Jippie, vervolgens kwam buurman Jack ook nog meehelpen!


Toen ik geen zin meer had, heb ik Jack alleen verder laten werken. Heb me mooi verstopt op het zand, ik viel niet op!


Pfff... echt geen zin meer hoor, genoeg voor vandaag.


Ik ben moe!


Zoals jullie zien heb ik hard gewerkt gisteren, volgens baasje heb ik flink m'n best gedaan en mag ik de volgende keer weer helpen. Daar bedenk ik me nog even goed over, ik vond het wel vermoeiend hoor. Vandaag dan ook maar een rustig dagje ingelast!

High-five van Sam!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Helpen in de tuin!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

vivian

19 maart 2012, 15:00 3 doggies

haha,,, geweldiggg.. ;-) handig zo goede hulp,, mijn tuin moet ook nog weroden uitgegraven,, dus als die nog effe zin heeft,, mag die hier komen helpen O-)

Phoe , hier heb ik ook in het najaar mee moeten helpen! We hadden dan wel een tuinman die het echt zware werk deed , maar ik was nog maar een pup toen! Regelrechte kinderarbeid... maar wel leuk hoor! Was wel kapot sávonds! Kijk maar!

:-D

J&S schreef het onderwerp

19 maart 2012, 15:17

@ Vivian: heb de eerste weken geen zin meer om te werken hoor... Maar bedankt voor het compliment dat ik een goede werker ben! :-D

@ Annelies: oh, dat was ook een grote klus! En jij als pup maar ploeteren. Nou, ik vond het ook leuk, maar ik heb vandaag besloten dat ik eerst niets meer doe. Ik word er veel te moe van! ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Helpen in de tuin!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^