Geven jullie kruidenmix door het voer? En zo ja waarom en welke? Merk je dat het goed is?
Geven jullie kruidenmix door het voer? En zo ja waarom en welke? Merk je dat het goed is?
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kruidenmix" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Maihailll...
ja gewoon de kruiden die in de kruidentuin groeien, s winters niet zo veel dus. Binnenkort gaan de brandnetels ook weer opkomen en die worden druk gebruikt hier, niet alleen voor de kippen maar ook voor ons en Lola
.
Sinds een paar weken krijgt Lola ook gerstengras bij haar eten, dat zou goed zijn.
Ik weet niet of ik wat merk, maar in elk geval glanst haar vacht en ziet er goed uit.
Jep, iedere week bij de lams pens.
Ik geef de fytomix van BIBI, inhoud lijkt sterk op luzerne en zo ruikt het ook.
Het is een samenstelling van diverse soorten grasse, kruiden en planten.
(wat ik gehoord heb ook een gedeelte pensinhoud)
Of het wat toevoegd weet ik niet, ze vinden het in ieder geval lekker en worden er niet dik van haha!
ja ik geef nog 1 a 2 x per week sanofor, omdat ik mijn emmer van 5 kilo nog niet leeg heb.
dit had ik gekocht tegen poep eten en dat heeft geholpen,maar mijn emmer was nog niet helemaal leeg.
als het op is krijgen ze niks extras meer aan kruiden.
Ik heb gemerkt dat de Sanofor voor de ontlasting niet meer nodig is.
Hij is nu echt helemaal gewend aan vers, ik denk dat zijn darmflora veel beter en diverser is geworden.
Ik maak het nog wel op, maar ik geef veel en veel minder als eerst.
Ik geef nu wel brandnetel door zijn voer, en af en toe wat kamille, inderdaad dingen die ook gewoon in de tuin groeien.
Ik ga die fytomix eens bekijken, misschien is dat wat.
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Kruidenmix" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.