coocodiosis

4 reacties

Anoniem (gast)

7 maart 2012, 13:36

Onze hond heeft de parasiet coccodiosis. Weet iemand of dit besmettelijk is voor mensen? Moet straks naar dierenarts en zal dit vragen. Heb namelijk ook last van diaree en vind hier niks van terug op internet.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "coocodiosis" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Marleen & Bo & Snufke+

7 maart 2012, 14:25


Ben ook eens gaan kijken, denk dat je het verkeerd schrijft.

Heb gevonden Coccidiose , heb het wel niet allemaal gelezen.

Groetjes

Monique & de zwart-witjes

7 maart 2012, 14:39

http://www.dierenhulpzondergrenzen.com/Ziektedetails.aspx?ziekteid=43&naam=Coccidiose

Als je de link even aanklikt/opent, kun je lezen dat het ook bij mensen voor kan komen.
sterkte bij de da.

Helene en Tybor

7 maart 2012, 14:53

Heb het gelezen hier in de encyclopedie dat het bij verminderde weerstand en stress of na gebruik van ab.wel overdraagbaar kan zijn op andere dieren,maar is je hond gezond is er geen reden tot paniek. neem aan dat dit dan ook geld voor mensen.

Anoniem (gast)

7 maart 2012, 15:07

Bedankt ik lees het direct na

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "coocodiosis" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^