Roos is aan het bevallen!

1 reactie

hoihoi,

Roos is op dit moment aan het bevallen, ze heeft al 1 pup, een teefje, blond, om 17:13! Ze maakt het goed, mams ook. Alleen ze wil nog al snel de navelstreng er helemaal alfbijten. Maar ze is nu rustig
Ik hou jullie op de hoogte.

:-D

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Roos is aan het bevallen!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

6 maart 2012, 17:59

FOKKEN

Hondenpage is voorstander van verantwoord fokken.
Om deze reden is het alleen voor fokkers die verantwoord fokken toegestaan om te schrijven over dekking, dracht en hun nestje pups.

Onder verantwoord fokken verstaan wij o.a. juiste leeftijd ouderdieren, uit laten voeren van testen op erfelijke afwijkingen, goede leefomgeving voor moeder en pups, en een juiste verzorging en begeleiding van de pups in het nest.

Topics waarvan wij de fokwijze niet weten worden op slot gezet.

Wanneer wij via een PB de fokwijze ontvangen en deze door ons akkoord is bevonden ben je vrij om topics in deze rubriek te plaatsen.

Wanneer wij geen informatie hebben over je fokwijze of wanneer je niet voldoet aan de gestelde eisen van verantwoorde fok is het alleen toegestaan om dringende vragen in het forum te stellen. Nadat er voldoende advies gegeven is zal het topic gesloten worden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Roos is aan het bevallen!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^