Waarheid hondenbrokken

101 reacties

robgoedgekeurde fokker

27 januari 2012, 08:26

Een goede brok met hoog vlees gehalte en zonder chemische toevoeging is echt niet slechter dan vers.
Liever een goede brok dan een pakje zgn vers uit de supermarkt dat houdbaar is tot2020,dat staat echt stijf van de chemische troep.
Er zijn zeer bekende brok fabrikanten die duur zijn maar niet goed de reden,ze sponseren heel veel en dat moet ook betaald worden.
Ik geloof dat je niet naar merk maar naar de samenstelling moet kijken bij brok en vers,in sommige vers producten zit ook echt troep.
Wij voeren een goede brok als hoofd en vers vlees (runderhart v.d slager)als bijvoeding,ze hebben weinig ontlasting maar hebben ook niet veel voer nodig dat is het voordeel van alaskan malamute.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Waarheid hondenbrokken" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

robgoedgekeurde fokker

27 januari 2012, 09:03

Martin,
Met alle respest je suggereert dat als mensen de honden een goede brok geven dat ze niet van hun honden houden.
Even een kleine toelichting,alle teams van de iditarod en yukon quest sledehonden race dus voeren een goede brok,volgens jou houden ze dus niet van hun honden.
Ik kan je wel zeggen als je niks om je honden geeft dan zullen ze ook niet voor je werken,ze merken precies hoe je je voelt enz,de treklijn waar ze aan vast zitten voor de slee is gewoon een soort telefoonlijn voor ze.
Ik zeg ook een GOEDE brok hoog vlees gehalte enz ik heb het niet over de low buget brok,dan kan je ze net zo goed ze loslaten in het maisveld.

robgoedgekeurde fokker

27 januari 2012, 10:44

Martin ik val je niet aan.
Men moet alleen niet alles over een kam scheren,overal zijn goede en slechte producten.
Isis ik ben blij voor je en je hond natuurlijk dat ze het er goed op doet,bij ons was het andersom overgegaan op vers een de honden waren niet zichzelf meer geen power meer en geen werklust en aan de dunne.
We verdeelde het over twee porties zoals ook bij brok,het was geen succes.
Ik geloof niet dat alle honden gelijk zijn,de een doet het op brok goed de ander op vers en soms een mix.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Waarheid hondenbrokken" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^