Effe voorstellen

3 reacties

Rockfieldie

24 januari 2012, 14:41

Weet even niet zo goed onder welk kopje dit past, maar goed, moet toch ergens beginnen.

Ik ben Britt een docent, motorfanaat, klimmer en hondenliefhebber. Altijd hebben we/ik honden in huis gehad en altijd het sterke en werklustige rassen. Denk dan bijvoorbeeld aan verschillende soorten Herders, Husky, Rotties, Dobermans.

Na het vertrek van mijn oude hond Lara (Husky-Berner mix) was het erg stil in huis. Te stil naar mijn idee. Na lang zoeken kwamen we bij Sneaky uit. Een Mechelaar die nu bijna 11 weekjes oud is, geboren op 10 nov. 2011.

Ik lees al langer mee op dit forum maar heb eigenlijk nooit actief meegedaan, dit zou ik graag nu wel willen doen.

Maar eerst ben ik erg nieuwsgierig, Sneaky heeft vanavond zijn eerste schooldag bij de plaatselijke hondenclub, die zich vooral bezig houden met IPO. Eerst mag Sneak een hoop andere dingen leren (zit/sta/lig/volgen etc), maar je kan niet vroeg beginnen met een Mechelaar!

Pootje van Sneak (die hier naast me ligt te maffen :-) middagdutje)

Als er vragen zijn......zal ik me best doen ze te beantwoorden!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Effe voorstellen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Rockfieldie schreef het onderwerp

24 januari 2012, 14:43

Ik geloof graag dat het verslavend is, maar ja ben niet voor niks naast Aardrijkskunde ook ICT docent geworden ;-)

Sara & Gummi

24 januari 2012, 14:43

haha allereerst wat een GE-WEL-DI-GE naam heb je gekozen :-D ;-)
Welkom op het forum en veel plezier straks op de les!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Effe voorstellen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^