chihuahua zwanger

10 reacties

ingrid41187

22 januari 2012, 17:37

mijn chihuahua is nu 32 dagen zwanger.
deze week heb ik een echo gehad en er zitten er 3 pups in.

ik zoek nu dus nieuwe baasjes.
ik kies er bewust voor om het zo vroeg mogelijk te doen aangezien de toekomstige eigenaren dan alles mee kunnen maken rondom hun pupje

mijn chihuahua is een black en tan teef van 1.7 kilo
de reu is een zwarte met een paar witte vlekken van 0.8 kilo

beide zijn ze stamboom afkomstig. zelf is dit voor de honden niet aangevraagd.

bij deze de vraag zijn er geintreseerden?

mvg ingrid

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "chihuahua zwanger" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Sanne

22 januari 2012, 17:38

0,8 kg?! Daar mist een 1 hoop ik?

Waarom wordt er geen stamboom voor de pups aangevraagd?

Eefje • Yuna

22 januari 2012, 17:39

Je mag hier geen puppies aanbieden.

Uma & Joker

22 januari 2012, 17:39

Gefeliciteerd met je nestje :-)

0.8 kilo??
Dat is weinig...

zijn de honden getest op erfelijke afwijkingen?

ingrid41187 schreef het onderwerp

22 januari 2012, 17:56

nee er mist geen 1.
het is een klein hondje maar volledig gezond.
de reu is erop getest. de teef niet maar haar ouders waren vrij.
ik weet dat dat geen garantie is dat zij het ook niet heeft maar ik heb geen test uitgevoerd.

de teef en de reu hebben zelf geen stamboom maar hun ouders wel.
ze komen beide uit een nest van 1 dus er is nooit een stamboom aangevraagd vanwege de kosten heb ik te horen gekregen.

Eefje • Yuna

22 januari 2012, 17:58

Waarom heb je voor dit nest geen testen uitgevoerd en stambomen aangevragen?
Een nest kost nou eenmaal geld.
Ik zou persoonlijk verder zoeken naar een fokker die zijn zaakjes op orde heeft, vooral bij dit ras.

En eigenlijk ben je al te laat met het zoeken naar baasjes, dat behoor je voor de dekking voor elkaar te hebben.

Simone, Cody en Flynn

22 januari 2012, 18:05

Dat is dus t probleem. Jij hebt nu geen bewijs dat de ouderhonden van jouw teefje getest zijn. Want er is geen stamboom aangevraagd toen (zogenaamd voor de kosten) Dus hoe kan jij er zeker van zijn dat die honden ook echt de ouderhonden van jouw teefje zijn?

Zet ze maar op marktplaats...Daar is een hele chihuahua handel aan de gang. Je raakt ze vast wel kwijt.

ingrid41187 schreef het onderwerp

22 januari 2012, 18:09

omdat ik vanaf dag 1 bij de moeder en vader ben geweest.
daarom wil ik het op dezelfde manier doen.
dat de eigenaren vanaf dag 1 hun pup kunnen volgen.

ik ben hartstikke goed voor mijn honden en ik ben echt niet
zomaar een fokker die lukraak fokt.
ik heb 2 chi's en ze hoeven nooit naar de dierenarts omdat ze nooit wat mankeren.
uiteraard wel gewone controle's

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

22 januari 2012, 18:11

FOKKEN

Hondenpage is voorstander van verantwoord fokken.
Om deze reden is het alleen voor fokkers die verantwoord fokken toegestaan om te schrijven over dekking, dracht en hun nestje pups.

Onder verantwoord fokken verstaan wij o.a. juiste leeftijd ouderdieren, uit laten voeren van testen op erfelijke afwijkingen, goede leefomgeving voor moeder en pups, en een juiste verzorging en begeleiding van de pups in het nest.

Topics waarvan wij de fokwijze niet weten worden op slot gezet.

Wanneer wij via een PB de fokwijze ontvangen en deze door ons akkoord is bevonden ben je vrij om topics in deze rubriek te plaatsen.

Wanneer wij geen informatie hebben over je fokwijze of wanneer je niet voldoet aan de gestelde eisen van verantwoorde fok is het alleen toegestaan om dringende vragen in het forum te stellen. Nadat er voldoende advies gegeven is zal het topic gesloten worden.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "chihuahua zwanger" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^