3,5 jaar geleden hebben wij een hondje in huis gehaald, die achteraf gezien van een slechte fokker vandaan kwam. Vanaf het begin hebben we al wat problemen met haar. Ze bijt namelijk heel veel: als we haar aaien, poten afdrogen, met haar spelen etc. We zijn op cursus geweest met haar, bachbloesem gebruikt, GT ingeschakeld, naar de dierenarts geweest om evt lichamelijke problemen op te sporen maar niks helpt of alleen tijdelijk! de dierenarts adviseerde ons om haar in haar nekvel te pakken als ze beet en sinsdien is het alleen maar erger geworden!!
Nu hebben we sinds 10 maanden een kindje en ook naar haar \\\"hapt\\\" ze. Als mijn dochter op de grond speelt duikt ze er ook constant bovenop en likt ze veel aan mijn dochter. Ze laat haar geen moment met rust.
Zelf heb ik het idee dat de hond bang is, en daarom bijt. als je haar aait lijkt het wel of ze verstijft en hierna hapt ze gelijk. Als er visite komt met kinderen lukt het ook niet om haar kalm te krijgen, wat ik ook probeer.
Nu werden we net gebeld door een kennis die zou haar graag in huis willen nemen. Alleen weet ik echt niet goed wat ik nu moet doen, aan de ene kant denk ik dat het beter voor haar is. Dat de situatie hier voor haar gewoon te druk is. Aan de
andere kant wil ik het helemaal niet! het doet zo\\\'n pijn het idee alleen al om haar wegte doen! Maar ik ben bang dat als ik opnieuw een GT inschakel en er is weer geen verbetering dat de situatie alleen maar uit de hand loopt op deze manier.
De hond is weleens bij mijn schoonmoeder en daar is ze veel rustiger.
wie kan mij advies geven?? wat zouden jullie in deze situatie doen?


3 doggies








