groepswandeling

22 reacties

Loes & Rori

5 januari 2012, 17:12

hey,
wie heeft er zin om deze of volgende week in de drentsche bossen te gaan wandelen??

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "groepswandeling" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

anja

5 januari 2012, 21:04 3 doggies

te ver weg voor mij hihi grtz

Shanti

5 januari 2012, 21:18 3 doggies

Waar in Drente ligt dat? Want als het in de onderkant ligt kunnen wij wel want anders moeten we ruim een uur rijden en dat is wat te lang. :'(

Kimmz en Lizaaaa

5 januari 2012, 21:21 3 doggies

" Waar in Drente ligt dat? Want als het in de onderkant ligt kunnen wij wel want anders moeten we ruim een uur rijden en dat is wat te lang. :'( "


Haha ik wilde dus het zelfde vragen maar dan bovenin ;-)

Kimeta

5 januari 2012, 21:21 3 doggies

jammer helaas niet in de buurt voor ons.. alvast veel plezier

Shanti

5 januari 2012, 21:25 3 doggies

"

Haha ik wilde dus het zelfde vragen maar dan bovenin ;-) "


Haha, waar woon jij dan? Ik iets onder Zwolle.

Shanti

5 januari 2012, 21:27 3 doggies

Ah vandaar, dan is onderin Drente net wat verder weg O-)

Loes & Rori schreef het onderwerp

5 januari 2012, 22:22

ik woon in assen dus er kan niemand mee?

Shanti

5 januari 2012, 22:40 3 doggies

Nee ik niet, Assen is voor mij te ver weg.

Maar dan kan Kimmy misschien mee O-)

Kimmz en Lizaaaa

6 januari 2012, 14:10 3 doggies

JAA ik kan mee :P
Wanneer?
En er moeten toch meer mensen zijn? O-)

Lupi

6 januari 2012, 14:11 3 doggies

Waarom altijd zo veeeeer :-D

Shanti

6 januari 2012, 14:12 3 doggies

" Waarom altijd zo veeeeer :-D "


Waar woon jij dan?

Lupi

6 januari 2012, 14:16 3 doggies

Antwerpen België :-D

Misschien moet ik verhuizen... ik zie hier soms leuke voorstellen van wandelingen, cursusdagen voor hond en baas, fotografen, hondentrainers... en allemaal ver van de grens natuurlijk ;-)

Kimmz en Lizaaaa

6 januari 2012, 14:18 3 doggies

" Antwerpen België :-D

Misschien moet ik verhuizen... ik zie hier soms leuke voorstellen van wandelingen, cursusdagen voor hond en baas, fotografen, hondentrainers... en allemaal ver van de grens natuurlijk ;-) "


Ik snap je probleem.
Hier het zelfde maar dan van de andere kant O-)

Shanti

6 januari 2012, 14:21 3 doggies

Hmm volgens mij heb ik het nog wel goed, Zwolle ligt nog wel redelijk. Maarja ik kan niet autorijden, nét iets te jong O-)

Loes & Rori schreef het onderwerp

6 januari 2012, 14:31

@Kimmy & Demon

Ik weet niet wanneer want er is verder nog niemand ;-)

Naomi & de 'kids' ....

6 januari 2012, 14:35 3 doggies

" Hmm volgens mij heb ik het nog wel goed, Zwolle ligt nog wel redelijk. Maarja ik kan niet autorijden, nét iets te jong O-) "


haha, vanaf Zwolle zijn veel steden ong. een uurtje rijden zeggen wij hier altijd... Enschede? Mhua, uurtje.. Groningen? Ahh, uurtje.. hahaha

Als ik een rijbewijs en een auto zou hebben ging ik mee... Naja, die ga ik dit jaar halen, dus wanneer ik die heb en een autotje ga ik mee! ;-)

Shanti

6 januari 2012, 15:05 3 doggies

"

haha, vanaf Zwolle zijn veel steden ong. een uurtje rijden zeggen wij hier altijd... Enschede? Mhua, uurtje.. Groningen? Ahh, uurtje.. hahaha

Als ik een rijbewijs en een auto zou hebben ging ik mee... Naja, die ga ik dit jaar halen, dus wanneer ik die heb en een autotje ga ik mee! ;-) "



Haha dat klopt wel maarja een uurtje vind mijn moeder net wat te lang. Want dan ben je evenlang aan het rijden als aan het wandelen, dus dat snap wel.

Kimmz en Lizaaaa

6 januari 2012, 18:19

Ag ik moet vriendlief ook eerst zo ver krijgen O-) (tijd voor puppyoogjes)
Hier ook 1 zonder rijbewijs ;-)

Naomi & de 'kids' ....

7 januari 2012, 13:05

"


Haha dat klopt wel maarja een uurtje vind mijn moeder net wat te lang. Want dan ben je evenlang aan het rijden als aan het wandelen, dus dat snap wel. "


Ja, dat is hier dus ook een probleem ... Lastig he, zelf geen rijbewijs + auto hebben...
Naja, misschien kunnen we een keer in het engelse werk ofzo gaan wandelen met mensen die hier uit de buurt komen?
Weet niet hoeveel mensen dat zijn .. maar dan kunnen we misschien met een mooi groepje hier uit de buurt gaan wandelen..

Shanti

7 januari 2012, 13:11

"

Ja, dat is hier dus ook een probleem ... Lastig he, zelf geen rijbewijs + auto hebben...
Naja, misschien kunnen we een keer in het engelse werk ofzo gaan wandelen met mensen die hier uit de buurt komen?
Weet niet hoeveel mensen dat zijn .. maar dan kunnen we misschien met een mooi groepje hier uit de buurt gaan wandelen.. "


Daar moeten we dan maar een nieuw topic over openen, maar deze maand weet ik niet of ik kan want ik moet in Zwolle komen en mijn ouders hebben het erg druk. (veel verjaardagen en afspraken)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "groepswandeling" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^