Hoi hoi,
een long time ago, dat ik hier wat zet. Maar heb zo leuk nieuws!
Sinds eergisteren heb ik doelen voor mijn leven gesteld. Hier vallen de doelen: Eerst een cursus/opleiding volgen (dierenarts, dierenpolitie, dierenambulance ) #genoegkeuze. Want heb de paardenhouderij opl. al gedaan.
En daarna als doel stage/vrijwilligers werk doen. En dan een vaste baan met inkomsten.
Ik heb mijn doelen sinds gisteren versneld. Via een vriendin die weleens honden ui Kreta haalde heeft zij mij in contact met de desbetreffende personen gebracht. Die gaan over vrijwilligers werk e.d.
Nou heb ik vernomen dat ik in het dieren hondenasiel in Kreta mag werken. En mijn kanjer Rayo mag mee naar Kreta. Ze hebben daar gelukkig niet zoals in Frankrijk de wet regel dat Amerikaanse staffords verboden zijn.
Ik ga nu van April tot Oktober vrijwilligers werk doen. En veel werkervaring op doen. Ik heb er onwijs veel zin in. Ik ben bijna 20tig, maar hou er van om mij zelf ergens in ''the middle of nowhere'' te droppen en het zelf uit te zoeken.
Eindelijk komt mijn droom uit om op jonge leeftijd al in het buitenland zieken verwaarloosde dieren te helpen. En dat voor lekker een half jaar. En misschien dat ik daar daarna ga blijven om te wonen.
Ik krijg een eigen appartement. Natuurlijk gaat Rayo niet mee naar het honden asiel. En wordt die van te voren voor alles wat nodig is ingeënt #zeerbelangrijk! Maar ik wil via deze weg graag in contact komen met mensen. Met ervaring met het reizen met je hond naar het buitenland en die geïmmigreerd zijn. En leuke tips 
Liefs en een poot van Rayo en een fijne jaarwisseling!






.

