Hondenrassen › Bouvier des Flandres

Bouvier des Flandres

Alles over de Bouvier des Flandres op de HondenPage: foto’s, fokkers, pups, het forum en de baasjes.
Bouvier des Flandres Foto 2 van een Bouvier des Flandres Foto 3 van een Bouvier des Flandres Foto 4 van een Bouvier des Flandres Foto 5 van een Bouvier des Flandres+6

Over de Bouvier des Flandres

Eigenzinnig, soms stuurs, moedig, gehard, evenwichtig, onverstoorbaar, waakzaam, zeer trouw aan zijn gezin, geschikt voor kinderen, verstandig. Een Bouvier heeft consequente leiding nodig en werkt graag voor zijn baas. Kan eigenzinnig zijn en zelfstandig optreden, dit moet door de eigenaar in goede banen begeleid…

Fokkers

14 fokkers van de Bouvier des Flandres op de HondenPage.
bouvierkennel van de sequoiahoeveZilver Oud vossemeer Of Flanders Best - bouvier des FlandresZilver Roosdaal, Knoddelstrat 46 Bouvier Kennel Zoraican Cauce del rio 25 Ambros Granada España Bouviers van het Bergbos Stekene Echtenhof Geel (Belgie) Alle Bouvier des Flandres-fokkers ›

Puppy’s

Nu geen pups te koop. De laatste advertenties:
Van Yankee's Home 5 okt 2019 Bouvierkennel van het Molengat 19 okt 2018 Van de conidijk bouviers 18 jun 2017 Alle Bouvier des Flandres-puppy’s ›

In het forum

De laatste onderwerpen over de Bouvier des Flandres.
laatste reactie van Debby · 6 jul 2021
20
laatste reactie van Annet · 26 jun 2019
3
laatste reactie van Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . · 30 okt 2017
3
laatste reactie van Roosje · 18 jan 2016
19
Alles over de Bouvier des Flandres in het forum ›
^