Frodo
Get the Flash Player to see this player. | Frodo aporteren met Frodo :) Geplaatst door: baasje Julian/hond : Frodo |
Reageer !
Reacties
GyAIMjlLwsHGNJHXuv (gast)
Proficiat. Mocht je niet op haar verjaardag komen? Het gezvnsleien missen is overigens nog niet hetzelfde al je ex missen. Kijk maar naar Patrick Kluivert. Om een bekend voorbeeld als illustratie te geven voor wat ik bedoel.
yes,flinke jongen.
leo (gast)
heel goet
eeeerd (gast)
leuk
Ik vind dat het op beide manieren kan, mijn hond wacht als ik dat vraag en geeft hem in mijn hand of legt hem op de grond op mijn commando. Ziet er leuk uit, veel plezier nog met Frodo!
1
nancy (gast)
leuk filmpje helaas leer je de hond het verkeerde apport.De hond moet naast je zitten en net zolang wachten totdat jij het comando apport geeft.Vervolgens pakt die het voorwerp en gaat terug voor jou zitten en legt in dit geval de bal in jou handen.Als di




















