Hallo lieve malamute-vrienden,
Enkele weken geleden moest ik het treurige bericht posten dat ik wegens ziekte m'n pupje bij de fokker had gecanceld.
Ik was hier zo vreselijk ongelukkig om, maar ik zag geen andere oplossing. Want ik ben te ziek en moe om nu de zorg van een pup op mij te nemen. Mijn lieve man vond het ook heel heel erg en heeft vorige week een drastische beslissing genomen: hij heeft al z'n werk voor de volgende maanden opgezegd, zodat hij de zorg en opvoeding van de pup deze zomer op zich kan nemen! Dit is uiteraard een zware financiële dobber, want nu hebben we de volgende maanden geen inkomen, maar wel onze lieve kleine Nukka!!!!!!!! Je kan niet geloven hoe blij ik ben! En wat een geluk dat de puppy nog niet aan andere mensen was toegezegd! Dus we zullen de komende maanden ons spaarpotje moeten aanspreken, maar kijk es naar de foto: is dit schatje dit niet waard?

Ik ben zoooooooo blij! Lichamelijk nog lang niet in orde, maar geestelijk loop ik op wolkjes!
Binnen 3 weken is het zover, dan mag ze bij ons komen wonen, en kan ik meer fotootjes posten, maar wou jullie dit alvast laten weten! Joepieeeeee!


Reageren





Wel een geluk dat Nukka nog geen andere thuis had,het heeft waarschijnlijk zo moeten zijn en dus is ze toch écht wel voor jullie bestemd!