wel/niet wel/niet/wel/niet

7 reacties

Renate

15 april 2012, 16:41

Gisteren op mijn hyves kwam iemand om te laten zien dat er een herplaatser woolie malamute was
denken samen met maarten voor en tegens info aangevraagd maar toch maar tot de conclusie gekomen dat het niet een goede tijd was om het te doen. Zijn naam is Iko 3 jaar oud gebrek aan opvoeding hij is gigantisch en weegt 60 kg en mooiiii

wel verdrietig maar wel een goede beslissing...Heeft iemand interesse mail dan ffkes dan kan ik je in contact brengen met de bemiddelaar.
Hij heet Iko
Is 3 jaar oud
word verplicht gecastreerd.
Hij heeft een stamboom

Tamara

15 april 2012, 17:10 3 doggies

ik heb voor hem gebeld voor ik overwoog een pup uit Roemenië te halen, hij zou perfect bij Zuma passen maar we hebben poezen en Iko kan niet goed bij katten spijtig anders had hij zeker een kans gehad, we hebben meer info gevraagd en hij is best heel lief hoor, pluchke hier op HP weet er alles over.

Renate schreef het onderwerp

15 april 2012, 17:24

Ja dan houd het op ook voor ons wij hebben 3 katten. Maar ben er wel verliefd op geworden. Erg he maar ja heb ook geen behoefte om een kat uit Iko zijn bek te moeten halen.
Thnx voor de info in ieder geval.
Groetjes Renate

Tamara

15 april 2012, 18:11 3 doggies

tja spijtig hij is ideaal voor mensen zonder poezen, ik vond hem ook prachtig, het is de mannelijke versie van ons Zuma, hopelijk zal hij snel iemand vinden. wel leuk dat je toch overweegt een hond een tweede kans te geven :-D

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

16 april 2012, 13:13 3 doggies

Ja, ik had hem al zien staan bij Helping Dogs! En was er ook heimelijk verliefd op.
Maar 60 kilo!!!!!! Hoe groot is ie dan wel niet????
Wat bedoel je met 'gebrek aan opvoeding'? Is ie niet goed gesocialiseerd? Geen gezinshond? Kan niet met andere honden?

Tamara

16 april 2012, 13:20 3 doggies

ik vind hem prachtig, je kan meer info vragen aan pluchke even PB sturen , ze werkt namelijk bij helping dogs en kan je alle nodige info geven.

Renate schreef het onderwerp

17 april 2012, 19:43

Wil nog even een correctie toevoegen de onderste Woolie muts heet Adam woont in Duitsland en zoekt ook een baasje.
Das ook een giant Malamute
en weegt ook 60 kg
Zoals ik heb begrepen woont Iko nog bij zijn huidige baas in België was een beetje verwarrend maar voor beiden kan je mij een PB sturen dan zorg ik dat je bij de aangewezen persoon komt.
Beide honden waren niet goed gesocialiseerd met andere honden en beiden kunnen niet met katten.

Plucheke007goedgekeurde fokker

2 mei 2012, 19:55 3 doggies

Hey,

Inderdaad. Wie interesse heeft in Iko kan met mij contact opnemen? Even ter verduidelijking, wie heeft jouw gezegd dat hij 60 kg weegt? Toen ik hem online heb gezet stond bij de info van de eigenaars zelf dat hij maar +- 30 kg is, wel een heel groot verschil. Het is ook totaal geen giant MAlamute ofzo, maar een gewone Malamute die wegens omstandigheden niet voldoende opvoeding/beweging kon krijgen bij zijn huidige baasjes. Het is ook een stamboommalamute (van een fokker die mij persoonlijk wel bekend is).

Groetjes

Lees ook

^