Hoi!
Wij geven ons Larah volledig KVV en Fennah 1x per dag KVV en 1x per dag brok.
Ik wil graag Fennah ook volledig op KVV zetten maar daarvoor moeten we onze rol, als die nog ingevroren is, in stukken kunnen verdelen.
Hoe doe je dat het beste?
Mijn vriend heeft koksopleiding gedaan en we hebben hier dus heel professionele, scherpe messen liggen maar we geraken er niet mee door :S
Ik heb gehoord dat je ze eerst moet ontdooien, snijden en dan terug invriezen. Maar kweek je dan geen bacteriën?
Ook rekenen we in onze KVV-planning 1 dag vasten voor Larah in, omdat zij dat wekelijks zelf inlast. We accepteren dat dan en geven haar 1 dag geen eten. Fennah laat ik nog niet vasten omdat ze het zelf nog niet aangeeft en omdat ze nog maar 8 maanden is en nog alles nodig heeft om goed te groeien.
We geven (in Larah's geval dan) dus 6 dagen KVV maar we willen 1 dag vervangen door NRV, dus eigenlijk gewoon een kippennek of dergelijke. Fennah krijgt dan ook 1 dag NRV mee
Wat stellen jullie voor?
Graag jullie advies zodat Fennah asap op KVV kan en we genoeg kennis hebben om 1 dag op NRV te gaan 



3 doggies
..


















