Gentle is wisselend , soms speels ,soms uitdagend maar meestal negeert hij andere honden , hij heeft zijn bal en dat is het belangrijkste .
Lady is gek op alle kleine honden ,grote honden is ze héél voorzichtig mee sinds ze als pup onder de voet gelopen werd ,alle herdersoorten is ze ronduit bang van , ze staat dan achter mij te blaffen , maar o wee als er dan een te dicht bij komt , dan rent ze krijsend en gillend weg , maar haar grootste liefde ? dat zijn twee Golden retrievers die hier in het dorp wonen .
Corina , maak je ouders aub duidelijk dat het juist gevaarlijk is om je hondje op te tillen op zo'n moment , jouw kleine hond kan geen onderdanigheid tonen , ze is ten slotte op dat moment hoger , ze voelt zich dan veilig en zal een grote hond dan eerder uitdagen , met alle gevolgen van dien . het zou niet voor het eerst zijn dat een baas gebeten werd door een grote hond terwijl hij zijn kleine hondje optilde. en als je de hond op de grond laat staan gebeurt er niets.