Sheltie reutje op komst!

5 reacties

Jessica en Colin

18 mei 2012, 12:05

Ik durf het nu wel bijna van de daken te schreeuwen. Ben nl nog wat voorzichtig geweest omdat ik een aantal keren pech heb gehad. Een pupje wat niet goed bleek, een overleden reutje uit een nestje en een nest van 2 pups waarvan de fokker besloot ze allebei zelf te houden. Tja, zo kan het gaan, maar nu lijkt het toch echt te gebeuren.

Een super leuk-, lief- en gezondnestje van 2 darksable reutjes.En ja ik ben al behoorlijk verliefd op een van de 2! :-D Maar bovenal doen ze het allebei super! Mede door de goede zorg van moeder, die het ook super doet met haar pups.

Ze lopen nu ook in de huiskamer en vinden de andere aanwezige honden erg leuk. Vlees eten ze alsof ze niet beter weten. En het is heerlijk om ze te zien spelen en ravotten. Denk dat dit nestje het wachten waard was. Ze komen al uit een gouden mandje. :-)

Jessica en Colin schreef het onderwerp

18 mei 2012, 22:10

Ja, daar ga ik nu zeker van uit! Heb er zo'n zin in!

Jessica en Colin schreef het onderwerp

25 mei 2012, 22:16

Vandaag de pups weer gezien, wat gaat het hard! Zondag alweer 6 weken oud! Ze zijn gechipt en volgende week de intenting, gezondheidscheck en het oogonderzoek. Rond de tiende is het dan zover! ;-)

^