ik heb een aantal maanden met zoe op een hele goede hondenschool gezeten, van een vrouw die voor een positieve opvoeding is.
ik kijk nog vaak op haar site, aangezien er een hoop nuttige informatie te vinden is, maar net was ik toch een beetje teleurgesteld.
ik zag een onderwerp over een breekstick staan, een stick die je kunt gebruiken bij vechtende honden. nu is hier op zich niks mis mee, maar toen zag ik dat een van de links van de site tegenpitjes.info was. dit vind ik dus echt een misselijkmakende site. ik weet uit ervaring dat mijn oude trainster absoluut geen vooroordelen heeft over geen enkel hondenras, maar ik heb toch maar even een heel net mailtje gestuurd waarin ik uitlegde dat ik teleurgesteld was samen met wat qoutes van deze rotsite.



3 doggies











Is dat een illegale manier van zelfmoord plegen? 



